купить мебель италия

Багаторічний досвід майстрів Sangiacomo

Провідний виробник італійських корпусних та м’яких меблів.

Поділитись

Італійська меблева фабрика Sangiacomo, що торік відзначила свій 50-річний ювілей, є одним із провідних виробників високоякісних корпусних та м’яких меблів, а також аксесуарів для дому. Від моделей в стилі бароко і до футуристичних зразків – вся продукція бренду залишається актуальною і затребуваною. На сьогодні Sangiacomo – це компанія, що активно розвивається, з 50 тис. кв. м виробничої площі, командою з понад 200 професіоналів і широким асортиментом ексклюзивної продукції.

Завдяки інноваційним технологіям виробництва, якісним матеріалам і багаторічному досвіду майстрів фабрика Sangiacomo закріпила за собою статус надійного виробника і партнера. При виготовленні меблів використовуються тільки якісні матеріали, поміж яких шпон натурального дерева (вишня, дуб, горіх та інші), а також запатентовані техніки їх обробки.

Відкрийте cекрети ремісничої майстерності Sangiacomo! 
На сайті представлений не повний асортимент бренду, для отримання додаткової інформації про предмети або колекції, просимо вас звернутися до наших менеджерів-консультантів. Контакти шоурумів.

Переглянути предмети бренду >>>