Lube_итальянскую-кухню-купить

Технологічні інновації легендарної італійської фабрики кухонь LUBE

LUBE є лідером за кількістю кухонь, що випускаються щороку в Італії.

Поділитись

Серед трьох найбільших виробників кухонь в Італії компанія LUBE є лідером за кількістю кухонь, що випускаються щороку. Кожна модель, що виготовлена згідно з передовими технологіями та пошаною до традицій бренду LUBE, – це вхід у світ, створений навколо людини з урахуванням її потреб і гармонії з навколишнім середовищем.

При виготовленні продукції легендарної італійської фабрики, що відзначила недавно свій 50-річний ювілей, використовуються ті ж принципи, які лежать в основі філософії компанії: увага до людини і якості, функціональність і екологічність, інтеграція дизайну і технологічних інновацій, турбота про клієнтів, відмінне співвідношення ціни і якості, швидке та ефективне післяпродажне обслуговування. Варто відзначити, що дахи цехів фабрики обладнані сонячними батареями, які повністю забезпечують потреби компанії в електроенергії. LUBE Group думають про майбутнє завжди, регулярно впроваджуючи передові технології у виробництво. Постійне зростання призвело до того, що на сьогодні компанія LUBE займає позиції лідера у своєму секторі.

Відкрийте cекрети інновацій кухонь LUBE Group! 
На сайті представлений не повний асортимент бренду, для отримання додаткової інформації про предмети або колекції, просимо вас звернутися до наших менеджерів-консультантів. Контакти шоурумів.

Переглянути предмети бренду >>>