купить мебель италия

Підсумки участі у виставці INTERIOR MEBEL 2020

З початку лютого мультібренд СAVIO представив новинки предметного дизайну, кухні та багато іншого чотиьох провідних італійських брендів.

Поділитись

З початку лютого у Києві стартувала перша в 2020 році, найбільша міжнародна інтер’єрна виставка Interior Mebel 2020. Київська інтер’єрна виставка гідно бореться зі своїми найближчими європейськими конкурентами – Міланом і Парижем. І щороку притягує увагу все більшої кількості професіоналів. Інтер’єрні тренди останніх років – лаконічний  та й до пуризму та функціональний до граничного практицизму дизайн завжди був до душі європейським виробникам. Серед учасників було багато італійців, були французи, швейцарці, скандинави і німці.

Ті, хто цікавиться міцними, якісними і суперсучасними по дизайну меблями для будинку, а також молодіжними рішеннями простору за останнім словом трендсеттеров, – всі потрапили сюди, на Interior Mebel 2020. Виставка славетна саме неформальними і просунутими концептами житла. Кілька років тому організатори зробили на це ставку та й не прогавили. Зараз на виставку їдуть, щоб подивитися наперед європейські концепції, ті в яких представлені філософеми майбутнього житла.

Мультибренд СAVIО представив на виставці новинки предметного дизайну відразу 4 своїх брендів, таких як: LIU JO Living, Domitalia, LUBE Cucine та CAVIO CASA. Фахівці CAVIO завжди намагаються досліджувати не тільки тенденції меблевого дизайну, а логіку життя і, відповідно, розуміння трендів життєвого простору з точки зору філософії та економіки, технологій і ергономіки.

купить мебель италия
купить мебель италия

Головна думка експозицій CAVIO – це технології комфорту понад усе!