купить итальянскую мебель

Cекрети ремісничої майстерності Nicolinе

Навіть найменша деталь виготовляється вручну ​​на території фабрики.

Поділитись

Італійській компанії Nicolinе ось уже понад чверть століття вдається успішно створювати висококласні меблі, залишаючись брендом, що зберіг свій сімейний статус у декількох поколіннях. Спеціалізуючись на виробництві преміальних диванів, крісел, ліжок і суміжних аксесуарів, компанія віртуозно поєднує секрети ремісничої майстерності з інноваційними та технічними напрацюваннями.

На сьогодні бренд є синонімом якості, досконалості найдрібніших деталей і постійного пошуку нових матеріалів і технологій виробництва, які орієнтовані на створення продукту, який повністю відповідає концепції Made in Italy. Якість ручної обробки всіх без винятку моделей Nicoline підкорює з першого погляду, адже навіть найменша деталь виготовлена ​​на території фабрики, а сам дизайн відрізняється ненав’язливою вишуканістю, яка стане чудовим доповненням будь-якого інтер’єру.

Широкий асортимент колекцій, створених спільно з визнаними у всьому світі дизайнерами, завжди був однією із сильних сторін компанії, гідно конкурує з титанами виробництва як на місцевому, так і на міжнародному ринку.

Відкрийте cекрети ремісничої майстерності Nicolinе! 
На сайті представлений не повний асортимент бренду, для отримання додаткової інформації про предмети або колекції, просимо вас звернутися до наших менеджерів-консультантів. Контакти шоурумів.

Переглянути предмети бренду >>>