интерьерные решения

Головні тренди в інтер’єрі на найближчі 10 років

Приступаючи до облаштування своєї оселі, зовсім не хочеться через кілька років усвідомити, що ремонт, в який було вкладено чимало сил і грошей, морально застарів. Ця стаття для тих, хто приступає до розробки дизайн-проекту своєї квартири, але не розглядає для себе класичний стиль інтер’єру. Ми спробуємо поділитися всім нашим досвідом і допомогти створити сучасний і стильний інтер’єр, який буде актуальний і через 10 років, навіть в умовах непередбачуванної моди.

Тому замість погоні за трендами цього року пропонуємо підійти до цього питання з розумом.

Поділитись

Головні тенденції останніх років – спрощення форм, лаконічність і звичайно зручність інтер’єру.

В тренді незмінно присутні натуральні природні матеріали в обробці меблів. Можна зробити висновок, що протягом наступних десяти років потреби городян у вільному просторі, лаконічності і натуральності матеріалів тільки посиляться.

Привіт, комфорт

Розставляючи меблі та вибудовуючи стіни, необхідно представити ваш спосіб життя в цілому, враховуючи всі щоденні дії, функції і звички, а також звичайно побажання. Якщо наявна площа невелика, радимо візуально зонувати простір. Сучасні інтер’єри і тим більше інтер’єри майбутнього відрізняються продуманою ергономікою і функціональністю.

Основа основ

За основу беріть світлі та пастельні тони. Так ваш будинок завжди буде виглядати свіжо та чисто. Світла обробка на стінах дозволяє розширити межі і створити відчуття простору і вільного місця. А це буде актуально завжди.
  У підборі меблів також не радимо гнатися за яскравими кольорами, а вибирати нейтральні кольори, особливо що стосується масивних меблів, як шафа або дивани. Додати яскравості інтер’єру можна за рахунок декору, який в будь-який момент можна прибрати або замінити.

Вся краса в деталях

Не варто нехтувати декором. Адже вся краса та індивідуальність вашого будинку криється в авангардних картинах, дизайнерських вазах і затишних килимах. Без них ваш будинок буде виглядати нарочито суворо і аскетично. Контрастна окантовка або незвична прострочки, яскраві ручки та плафони – все це робить меблі і ваш інтер’єр ще цікавішим та унікальнішим.

Розпочинаючи ремонт, пам’ятайте, ваш дім це ваше місце сили, тому інтер’єр в ньому повинин надихати та дарувати вам повне відчуття комфорту та затишку.

Проявіть свою індивідуальність

Комбінуйте і поєднуйте різні кольори і текстури, щоб виділити деякі предмети інтер’єру. Ваша індивідуальність завжди залишатиметься актуальною, щоб хто не казав. Наприклад, у бренду Lago ви можете вибрати стильний базовий комод або книжкову полицю, але підібравши різні кольори і текстури для ящиків і полиць. Так ви отримаєте не просто меблі, а свій маленький арт об’єкт.